HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KARASU MASTER BİLGİSAYAR, HER MARKA SIFIR BİLGİSAYAR VE CEP TELEFONU SATIŞI, TAMİR MERKEZİ İNTERNET HİZMETLERİ 

2009 dan Günümüze Teknik servisimizde her marka – model bilgisayar ve telefon satışı tamirinotebook tamiri ve tablet tamiri için garantili; tamir, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir.

 Cep Telefonları, Notebooklar ve Tabletler dışındaki diğer Masaüstü bilgisayar ve parçalarının tamiri, printer tamiri, monitör tamiri, pc anakart tamiri, hdd data kurtarma gibi hizmetler şu an için çalışma alanımız dışındadır.

Göndereceğiniz cihaz için lütfen aşağıdaki  teknik servis formunu doldurarak arıza kaydını açın.

Size en kısa zamanda E-Mail yoluylan OLUMLU yada OLUMSUZ olarak dönüş yapılacaktır.

Olumlu dönüşlerde size kargo firması ve firmamızın adres bilgileri gönderilecektir.

Göndereceğiniz cihazın kargo ücretini ödeyerek gönderiniz, aksi takdirde cihaz firmamız tarafından kabul edilmeyecektir. 

150 TL ‘ ye kadar olan cihaz masrafları onay alınmaksızın yapılacaktır.  150 TL üzeri masraflarda müşteri onayı alınarak onarım yapılmaktadır.

Bakım raporunda belirtilen ve uygulanan önleyici/koruyucu tedbirlerin yetersizliği veya tespit edilip parça değişimi yapılmadan giderilen arızaların nüksetmesi sebebiyle oluşabilecek, kullanıcı hataları ve harici etkenler dışındaki tüm problemlere karşı cihaz 3 AY GARANTİLİDİR. 3 Ay içinde aynı arızanın nüksetmesi durumunda, cihaza yapılan işlemler sonucunda cihaz olumsuz sonuç verir ise, müşteriden alınan ücret, belirteceği banka bilgilerine 5 iş günü içinde geri iade edilecektir.

MASTER BİLGİSAYAR